Click for more products. ()
No produts were found.
Settings Loved Viewed

Zwroty i reklamacje

Okres 30 dni na oddanie produktu dotyczy zamówień złożonych po dniu 28.11.2021r. Zamówienia, które zostały sfinalizowane przed tym dniem obowiązuje standardowy 14 dniowy okres zwrotu.

W celu zapewnienia Państwu komfortu i przyjemności z zakupów, każdy produkt nabyty w naszym sklepie podlega zwrotowi lub wymianie. Dzięki takiej możliwości, po przymierzeniu ubrania w domowym zaciszu będzie można stwierdzić, czy dobrze leży, czy nam się podoba, a jeśli jest coś nie tak – dokonać lepszego wyboru.

Przypominamy, że przesyłek pobraniowych oraz przesyłek nadanych do pobliskich paczkomatów nie przyjmujemy - zostaną one zwrócone do nadawcy.

A. Zwrot

Produkty plus size zakupione w naszym sklepie internetowym można zwrócić w ciągu 30 dni od dnia odbioru bez ponoszenia kosztów innych niż tych związanych z wysyłką. Należy także wypełnić ‘formularz zwrotu’, który znajdą Państwo <TUTAJ>

Zastrzegamy sobie okres 14 dni na rozpatrzenie formularza. Po tym czasie w ciągu kolejnych 14 dni nastąpi zwrot Państwa środków.

Zwracana odzież nie może wykazywać śladów użytkowania: plam, zabrudzeń, pozostałości po praniu, smug, woni perfum. Stan powinien być taki, jak w momencie dostarczenia. O szczególną ostrożność prosimy przy przymierzaniu jasnych produktów wyjątkowo narażonych na zabrudzenia, których źródłem może być np. makijaż. Ubrania odsyłamy wraz z metką, formularzem i paragonem na adres:

Magmara Zwroty
Ul. Wojska Polskiego 94
97-545 Gomunice

W razie zakupu towaru na fakturę na firmę z podanym numerem NIP zwrot nie jest możliwy i nie zostanie zaakceptowany.

B. Wymiana

Możliwa jest wymiana zakupionej u nas odzieży XXL. Można jej dokonać przy pomocy formularza: którego znajdziesz <TUTAJ> w ciągu 30 dni od otrzymania produktu. Koszty wysyłki pokrywa konsument. Zastrzegamy sobie okres 14 dni na rozpatrzenie wniosku. Nowy towar otrzymają Państwo w ciągu następnych dwóch tygodni.

Odsyłany towar powinien być w takim samym stanie, co w chwili dostarczenia. Nie może posiadać wszelkich zabrudzeń, plam, woni perfum czy innych uszkodzeń mechanicznych. Odzież prosimy wysłać razem z metką, paragonem i formularzem na adres:

Magmara Zwroty
Ul. Wojska Polskiego 94
97-545 Gomunice

Informujemy, że w przypadku gdy wymieniony produkt zostanie zwrócony potrącimy koszt wysyłki wymiany.

Uwaga! Opakowania firmy Magmara zostały zaprojektowane w trosce o środowisko. Posiadają specjalny pasek umożliwiający ponowne ich użycie.

C. Reklamacje

Wszystkie produkty, które oferuje nasz sklep internetowy są zupełnie nowe. Nie są także zniszczone. Reklamacje ze względu na uszkodzenia przyjmowane są przez okres dwóch lat od zakupy towaru. Nasza firma dokłada wszelkich starań, aby wysyłane do Państwa ubrania Magmara były w idealnym stanie i najwyższej jakości. Jeśli jednak w Wasze ręce trafi wadliwy produkt, za co z góry przepraszamy, prosimy o odesłanie go na adres:

Magmara Zwroty
Ul. Wojska Polskiego 94
97-545 Gomunice

wraz z formularzem reklamacji, który znajdą Państwo <TUTAJ>

Reklamację rozpatrzymy w przeciągu 14 dni od otrzymania poprawnie wypełnionego formularza oraz produktu. Jeśli zostanie uznana, w okresie kolejnych 14 dni otrzymają Państwo zwrot pieniędzy bądź nowy produkt.

Firma Magmara produkująca odzież dla puszystych kobiet to zespół ludzi, którzy każdego dnia dbają o jakość produktów i zadowolenie klientów. Nasze doświadczenie na rynku oraz miłość do naszej pracy gwarantują Państwu komfort i radość z zakupów.

Menu

Menu

Settings

Create a free account to save loved items.

Sign in