Click for more products. ()
No produts were found.
Settings Loved Viewed

Opcje płatności

Płatność przelewem ‘Przelewy24’ logotyp blik

Jest to system płatności internetowych. Aby z niego skorzystać, należy wybrać bank, w którym posiadamy konto lub kartę Visa bądź MasterCard. Odpowiednio należy zalogować się do bankowości elektronicznej, wykorzystać kod SMS albo przepisać z karty kod CVC, datę ważności oraz jej numer.

Płatność BLIK logotyp blik

Po wybraniu tej metody płatności, należy pobrać 6-cyfrowy kod z bankowości elektronicznej bądź aplikacji banku i wprowadzić go w odpowiednie pole. Trzeba zrobić to w ciągu dwóch minut od wygenerowania kodu. W innym przypadku płatność może się nie powieść. Wówczas generujemy nowy kod. Następnie płatność potwierdzamy PIN-em. Jest to szybka i nowoczesna forma płatności, dzięki której znacznie skraca się czas procesu zamawiania.

Płatność przelewem tradycyjnym

Po zakupie produktów, w podsumowaniu zamówienia wyświetlą się dane do przelewu, który należy wykonać, aby paczka została wysłana. Są to: numer konta, adres, adresat. Przelew tradycyjny wykonujemy za pomocą bankowości elektronicznej, w punkcie banku lub przez aplikację. Aby wysłać zapłatę tą metodą, trzeba posiadać numer klienta, który otrzymaliśmy od banku przy podpisywaniu umowy. Potrzebna będzie również znajomość swojego hasła do bankowości elektronicznej.
Płatność jest dokonywana na konto Sprzedawcy:

P.U.H.P. MAGMARA
ul. Wojska Polskiego 94
97-545 Gomunice

Dla płatności w PLN:
47 8980 0009 2003 0035 8853 0001

Dla płatności w EUR (For EUR payments):
90 8980 0009 2003 0035 8853 0003

KOD SWIFT GBWCPLPP

Płatność przy odbiorze  logotyp pobranie

Metoda ta polega na uiszczeniu płatności za zakupy, kiedy już do nas dotrą. Wówczas należność przekazujemy kurierowi i potwierdzamy to podpisem. Kurierzy będą wdzięczni i docenią, jeżeli przygotowana przez Ciebie kwota będzie równa. Ułatwi to dostawę i pozwoli firmom kurierskim na sprawniejsze funkcjonowanie i szybszą pracę, aby Wasze paczki docierały do Was jak najprędzej!

Płatność Paypo logotyp paypo

Popularnym sposobem płatności za nasze zakupy stała się ostatnio metoda Paypo. Mimo, że jest nowatorska i działa od niedawna, korzystanie z niej nie jest wcale skomplikowane. Może ona wiele ułatwić. Polega na tym, iż za zamówienie płacimy dopiero po 30 dniach. W przeciągu tego czasu jesteśmy zobowiązani do przelania sprzedawcy należnej mu kwoty pieniężnej przy pomocy danych do przelewu, jakie otrzymamy na podany przez nas adres e-mail po zakupieniu towaru. Produkty otrzymamy w tym samym przedziale czasowym, jak gdybyśmy opłacili je z góry.

Menu

Menu

Settings

Create a free account to save loved items.

Sign in